Deep Purple: Live in Concert

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • wtorek, 3 grudnia 2019, 20:00

„Wielka muzyczna podróż pod znakiem Deep Purple trwa nadal. Zespół wystąpi w Polsce 3 grudnia w Tauron Arenie Kraków.

Deep Purple to prawdziwy fenomen sceny muzycznej, przez wielu zespół ten uznawany jest za jedną z najważniejszych grup w historii muzyki, która współtworzyła takie gatunki, jak heavy metal oraz hard rock. Właśnie Deep Purple został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa jako najgłośniejszy zespół świata. Grupa działa już od ponad 50 lat i ma na swoim koncie ponad 100 mln sprzedanych płyt. Deep Purple wydał 20 płyt studyjnych i liczne albumy koncertowe, a utwór Smoke on the Water znalazł się w czołówce 500 najlepszych kompozycji w historii muzyki rockowej.

Dyskografię grupy zamyka album inFinite, który ukazał się w kwietniu 2017 roku. Po wydaniu tej płyty zespół wyruszył w trasę koncertową The Long Goodbye Tour, w ramach której grupa dała trzy niezwykle entuzjastycznie przyjęte koncerty w Polsce. I chociaż była to pożegnalna trasa zespołu, to czasem trudno jest się tak po prostu pożegnać i wielka muzyczna podróż pod znakiem Deep Purple nie dobiegła końca. Już 3 grudnia w Tauron Arenie Kraków fani Deep Purple będą mogli na żywo doświadczyć koncertowej magii legendy rocka. Zapraszamy!

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.