The 3 Tenors & Soprano in Concert

Muzyka klasyczna

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 26 listopada 2020, 20:30

Polska jesień w październiku nie zawsze okazuje się piękna i złota. Dlaczego więc nie ocieplić jej sycylijskim słońcem, gorącym temperamentem włoskich artystów i żarem emocji płynących z dźwięków arii operowych? Wszystko to niesie ze sobą koncert The 3 Tenors & Soprano in Concert, w którym na deskach polskiej sceny wystąpią utalentowani włoscy soliści openorzy.
Wspólnie z muzykami włoskiej opery kameralnej Opera da Camera di Roma tenorzy przeniosą publiczność w świat najsłynniejszych włoskich melodii. Główny akcent koncertu położony zostanie na piękne i ujmujące utwory Andrea Bocielliego, będącego niekwestionowanym mistrzem łączenia gatunków muzyki popowej i opery. Program dopełnią takżeznane i uwielbiane przez publiczność arie operowe z takich oper jak Tosca, Traviata czy Carmen, niepowtarzalne i ujmujące za serce pieśni neapolitańskie: O sole mio, Mamma, Torna a surriento. Wieczór z włoskim akcentem na długo pozostawi ciepło w sercach słuchaczy!

udostępnij

więcej

  • 120/100/75 zł
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.