Zbliżenia: Język choroby – choroba języka

Spotkania i slajdowiska

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 6 marca 2020, 18:00

Uwaga! Spotkanie zostało odwołane!

W cyklu „Zbliżenia” odbywają się spotkania, prezentacje oraz wykłady dotyczące przygotowywanych premier, ich twórców, a także zjawisk i tematów, które podejmują. Celem cyklu jest pobudzenie zainteresowania spektaklami włączanymi do bieżącego repertuaru oraz poszerzenie narzędzi ich odbioru.

Podczas spotkania z cyklu „Zbliżenia” towarzyszącego premierze spektaklu „Głębiej” Małgorzaty Wdowik według „Kobiety Schrödingera” z zaproszonymi gośćmi: Aleksandra Zielińska – prozaiczką, dramatopisarką, autorką sztuki „Kobieta Schrödingera”, Moniką Kwaśniewską – teatrolożką, krytyczką teatralną, wykładowczynią UJ, Michałem Pozdałem – psychoterapeutą i seksuologiem porozmawiamy o społeczno‑kulturowym podłożu lęku przed podejmowaniem tematyki choroby i cielesności oraz o trudnościach w komunikowaniu intymnych doświadczeń, jednocześnie przywołując rozmaite przykłady owocnego mierzenia się z nimi w życiu codziennym, na gruncie literatury i teatru. 

Prowadzenie spotkania: Agata Dąbek

Strefa BE

udostępnij

więcej

  • Wstęp wolny
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.