Drugie Życie Książki 2020

Akcje czytelnicze

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 21 marca 2020, 15:00

Krakowskie Biuro Festiwalowe, będące instytucją kultury Miasta Krakowa informuje, że Drugie Życie Książki 21 marca zostało odwołane.

Książki żyją, kiedy są czytane! Nieco przykurzone pozycje z domowych biblioteczek mogą ponownie dostać się w ręce zapalonych czytelników, jeśli trafią do crossbookingowego obiegu w ramach Drugiego Życia Książki. Akcja Krakowa Miasta Literatury UNESCO powraca tym razem w odsłonie skierowanej szczególnie do wielbicieli lektur w obcych językach. 21 marca zgromadzimy się w Instytucie Francuskim z okazji Międzynarodowego Dnia Frankofonii i Światowego Dnia Poezji UNESCO, by wymienić książki w językach francuskim, polskim i innych. Kolejne spotkania będą odbywały się co miesiąc w Pawilonie Wyspiańskiego lub – w przypadku edycji specjalnych – w innych lokalizacjach bliskich literaturze, m.in. w Cafe NOWEJ Księgarni, Pałacu Czeczotka (podczas Festiwalu Conrada) czy Bibliotece Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK. Harmonogram spotkań znajdziecie na stronie: www.drugiezycieksiazki.pl.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.