Maluma: 11:11 World Tour

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 28 lutego 2020, 20:00

Maluma powraca do Polski po wyprzedanym koncercie w 2019 roku. Zdobywca latynoskiej wersji nagrody Grammy (Latin Grammy Awards) zagra ponownie w Polsce, tym razem w TAURON Arenie Kraków.

28 lutego 2020 roku polscy fani po raz kolejny będą mieli przyjemność́ usłyszeć́ na żywo znaną na całym świecie muzykę kolumbijskiego wykonawcy. Po ponad 100 koncertach, zagranych w Ameryce, Europie i Izraelu, Maluma wraca do Polski, by znów zachwycić polską publiczność. Na koncert Malumy poprzedniego lata w Gdańsku wszystkie bilety zostały wyprzedane.

Takie hity, jak Felizes Los 4, Chantaje we współpracy z Shakirą czy Medellin z Madonną pomogły 25-letniemu artyście zyskać ogromną popularność w tak młodym wieku. Także media społecznościowe pokochały Malumę – jego Instagram liczy już 46 milionów obserwujących. W aplikacji Spotify jego utwory odtwarzane są około 27 milionów razy w miesiącu, co sprawiło, że w 2018 roku piosenkarz znalazł się w pierwszej piątce najczęściej odtwarzanych artystów.

Wykonawca piosenki Mala Mia już 15 razy trafiał ze swoimi utworami do pierwszej dziesiątki najpopularniejszych hitów listy Latin Airplay Charts magazynu »Billboard«. Maluma zapisał się w historii przemysłu muzycznego jako pierwszy latynoski piosenkarz wykonujący utwór całkowicie w języku hiszpańskim na gali rozdania nagród MTV Music Awards w 2018 roku. Z każdym kolejnym utworem udowadnia, że jest artystą wielkiego formatu. Pokochał go świat, pokochała go Polska”.

Źródło: materiały organizatora

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.