Dyskusyjne Kluby Czytelnicze powieść współczesna: „Może Estera”

Spotkania i wykłady literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 13 września 2019, 18:00

Wrześniowe spotkanie Dyskusyjnych Klubów Czytelniczych z powieścią współczesną będzie poświęcone książce Katii Petrowskiej Może Estera (w przekładzie Urszuli Poprawskiej). Spotykamy się 13 września w księgarni Massolit o godzinie 18.00. Dyskusję poprowadzi Anna Marchewka.

Dyskusyjne Kluby Czytelnicze powstały w Krakowie w 2016 roku według pomysłu Michała Zabłockiego i są realizowane w ośmiu krakowskich księgarniach. Każdemu miejscu przypisany jest jeden gatunek literacki i jeden prowadzący. Każdy prowadzący opracowuje listę lektur, którym poświęcone mają być kolejne spotkania.

W spotkaniu może wziąć udział każdy, pod warunkiem zapoznania się z lekturą. Spotkania nie przewidują obecności autorów! Zadaniem prowadzących jest wciągnięcie gości w dyskusję na temat książki, autora, stylu i gatunku oraz animowanie i pogłębianie dyskusji.

Poczytaj! Pomyśl! Podyskutuj!

Projekt współfinansowany jest ze środków Miasta Krakowa. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Harmonogram wszystkich spotkań: http://poemat.com.pl/dyskusyjne-kluby-czytelnicze/lista-spotkan-i-lektur/

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.