Lato z Radiem Festiwal

Festiwale muzyczne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 30 sierpnia 2019, 14:00 - sobota, 31 sierpnia 2019

Radia szum, ludzi śpiew

Wakacje, ach wakacje… Szum morza, zapach siana, lody w rożku i oczywiście niepodrabialny sygnał Lata z Radiem. Audycja sygnowana ludową Polką Dziadek zadebiutowała na antenie Programu I w 1971 roku jako magazyn turystyczny. Formuła szybko się poszerzyła – na rozwój projektu wpłynęli wybitni dziennikarze, niezapomniane cykle i dziesiątki przebojów polskiej piosenki. Na początku lat 90. rozbrzmiały pierwsze koncerty w plenerze, a z każdym rokiem do zabawy dołączali kolejni słuchacze.

W tym roku Lato z Radiem Festiwal na swój wielki finał zaprasza do Krakowa. 30 i 31 sierpnia usłyszymy szlagiery, premiery i niespodzianki: Barbara Wrońska połączy siły m.in. z Moniką Brodką, Katarzyną Nosowską, Ralphem Kamińskim i Piotrem Ziołą, siostry Przybysz wystąpią ze swoją mamą Anną, nowy materiał zaprezentuje Skubas, a Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie zagra największe przeboje muzyki filmowej. Koncertom towarzyszyć będą atrakcje zaplanowane w trzech strefach festiwalowych – muzycznej, familijnej i relaksu oraz rzecz jasna audycje emitowane ze studiów plenerowych. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Lokalizacja festiwalu zostanie ogłoszona wkrótce. Więcej informacji na stronie latozradiem.pl. (Bartosz Suchecki, „Karnet”)

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.