Elektryczne Gitary: 30-lecie

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 7 grudnia 2019, 19:00

Elektryczne Gitary to uznany na rynku muzycznym zespół z wieloletnim stażem i ogromnym dorobkiem muzycznym i artystycznym.

W 2019 roku Elektryczne Gitary rozpoczynają obchody jubileuszu 30-lecia. Na swoim koncie mają ponad półtora miliona sprzedanych płyt, w tym cztery płyty platynowe i siedem złotych. Zespół zagrał ponad tysiąc koncertów w kraju i blisko sto zagranicą (USA, Kanada, Wielka Brytania, Niemcy, Litwa, Belgia). Nagrał muzykę do filmów, takich jak: Kiler, Kiler-ów 2, Kariera Nikosia Dyzmy i ostatnio do filmu Sztos 2. Zrealizował muzykę do seriali telewizyjnych: Bulionerzy, Pokój 110, Taksówka jedynki oraz muzykę do reklam.

Któż nie zna takich hitów, jak Jestem z miasta, Włosy, Kiler, Co ty tutaj robisz, Dzieci, Koniec, Przewróciło się, Co powie ryba, Dywizjon 303, Nic mnie nie rusza?

Na występach Elektrycznych Gitar, bawią się zarówno ludzie młodzi, jak i nieco starsza publiczność. Zespół występował na wszystkich największych festiwalach, począwszy od Opola i Sopotu, skończywszy na Woodstocku w roku 2012, a teraz wystąpi dla Was w krakowskim klubie Kwadrat”.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.