Lik w Zaścianku

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 7 września 2019, 19:00

7 września old school death metal zawita do Zaścianka. Tego dnia w krakowskim klubie wystąpi zespół Lik, w skład którego wchodzą członkowie takich grup jak Katatonia, Bloodbath i Grave.

Tęsknicie za Dismember? Pamiętacie, jak ekipa Freda Estby’ego i Mattiego Kärki niszczyła na żywo, albo do dziś żałujecie, że jej koncerty możecie oglądać jedynie na DVD albo spiracone na YouTube? Koniecznie powinniście poznać Lik!
Trzech dżentelmenów ze Sztokholmu, w tym znany z Katatonii Niklas Sandin, od debiutanckiego Mass Funeral Evocation udowadnia, że nikt bardziej nie zasługuje na miano następców twórców Like an Everflowing Stream. Potwierdza to wydany w ubiegłym roku, doskonały album Carnage. Plugawe brzmienie, brutalność, niezdrowa fascynacja przemocą i zaraźliwe melodie sprawiły, że płyta rzuciła na kolana nowe rzesze fanów metalu śmierci, a także uplasowała się w oficjalnych zestawieniach sprzedaży w Szwecji i Niemczech.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.