Rekord Polski we wspólnym ćwiczeniu jogi

Widowiska plenerowe i happeningi

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 22 czerwca 2019, 10:30

Kraków bije rekord Polski we wspólnym ćwiczeniu jogi!
Międzynarodowy Dzień Jogi to święto nie tylko miłośników wschodnich ścieżek filozofii, ale każdego, komu zależy na swoim zdrowiu, zarówno w wymiarze fizycznym, jak i tym emocjonalnym. Zbawienny wpływ tej dyscypliny wpływa bowiem na nas kompleksowo, przynosząc korzyści dla ciała, umysłu i emocji.

Dlatego Stowarzyszenie Music Art Yoga Eco zaprasza każdego, by dołączył w sobotę 22 czerwca o godzinie 10.30 na Rynku Podgórskim w Krakowie, gdzie pod patronatem Prezydenta Miasta Krakowa, Ambasady Indii oraz współpracy partnerskiej z festiwalem Wianki, wspólnie spróbujemy pobić rekord Polski w najliczniejszej klasie jogi.
Nie jest przy tym istotne, czy od dawna ćwiczysz jogę, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki na macie. Ważne byś chciał wypełnić to aktywne popołudnie prostymi asanami i ćwiczeniami oddechowymi oraz kończącą spotkanie sesją relaksacyjną przy muzyce na żywo.
Zabierz ze sobą matę do jogi oraz rodzinę i przyjaciół, a dla osoby, która przyprowadzi największą liczbę przyjaciół organizatorzy przewidują nagrodę i atrakcyjne upominki dla każdego z tej grupy. Weź też butelkę na wodę, wodę do picia organizatorzy zapewniają przez cały czas trwania wydarzenia.

Jeśli złapiesz bakcyla jogi, zainspirujesz się i zarazisz tą pasją przyjdź na kontynuację przygody z jogą na Festiwalu Joga Party, który odbędzie w Fortach Kleparz 29 czerwca!

udostępnij

więcej

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.