VIII Święto Rodziny Krakowskiej

Pozostałe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 19 maja 2019, 11:00-19:00

19 maja park Jordana otwiera szeroko swoje bramy, zapraszając krakowskie rodziny do wspólnego świętowania. Aby łatwiej odszukać interesujące aktywności, przestrzeń parkowa podczas Święta Rodziny Krakowskiej zostanie podzielona na strefy tematyczne. Wielbicieli tańca „pod chmurką” z pewnością uwiedzie plenerowa potańcówka w strefie sztuki, dbających o zdrowie zachęcamy do aktywności przygotowanych przez miejskie szpitale i prywatne centra medyczne, a w strefie bezpieczeństwa powstanie miasteczko komunikacyjne. Dla zafascynowanych ekologią przygotowano szeroki wachlarz warsztatów: od przyrodniczych, przez dotyczące zdrowego odżywiania się, aż po związane z segregowaniem odpadów i walką ze smogiem. Moc atrakcji czekać będzie w strefie sportu i rekreacji, gdzie wszyscy fani aktywnego stylu życia będą mogli wziąć udział m.in. w przejażdżkach konnych, warsztatach samoobrony, zajęciach sprawnościowych i akrobatycznych. Najbarwniej zapowiada się strefa rodzinna, w której zagoszczą gry plenerowe, koncerty, przedstawienia, warsztaty kulinarne czy zagadki literackie. 

Tegoroczne wydarzenie odbywać się będzie pod hasłem – Z rodziną po zdrowie. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy m.in.: mnóstwo bezpłatnych badań i konsultacji lekarskich, zabawy, konkursy z nagrodami, przejażdżki konne, aktywności sportowe, warsztaty kulinarne dla dzieci oraz wiele innych atrakcji. W trakcie wydarzenia swoją ofertę zaprezentują także krakowskie Kluby Rodziców oraz Centra Aktywności Seniora.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.