3...2...1...TANIEC! 2019

Spektakle taneczne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 22 marca 2019 - niedziela, 24 marca 2019

Konkurs choreograficzny 3…2…1…TANIEC! odbywa się corocznie od 2011 roku jako impreza o charakterze międzynarodowym, prezentuje krótkie formy solowe, duety i tria oparte na szeroko rozumianej technice tańca współczesnego.

Taniec to życie

„Taniec jest najwznioślejszą, najbardziej wzruszającą, najpiękniejszą ze wszystkich sztuk, bo nie jest tylko prostą interpretacją czy wyobrażeniem życia; jest samym życiem” – twierdził Havelock Ellis. Wiedzą to również organizatorzy międzynarodowego konkursu choreograficznego 3...2...1...TANIEC! W dniach 22-24 marca na scenie Nowohuckiego Centrum Kultury zobaczymy krótkie formy solowe, duety i tria oparte na szeroko rozumianej technice tańca współczesnego, które będą oceniane przez profesjonalne jury w składzie: Anna Godowska, Agata Moląg, Israel Aloni i Assen Assenov. Wydarzeniu towarzyszyć będą warsztaty prowadzone przez jednego z jurorów – Israela Aloniego, doświadczonego choreografa i performera. Na zakończenie zobaczymy spektakl gościnny studentów Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu CPH4 w choreografii Jacka Łumińskiego.

(Justyna Skalska, miesięcznik „Karnet”)

 

 

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.