The Sisters of Mercy w Studio

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 7 października 2019, 17:30

Zespół The Sisters of Mercy przyjedzie do Polski wczesną jesienią 2019 roku. Zespół pojawi się 7 października w krakowskim klubie Studio. W koncertowej setliście możemy spodziewać się najbardziej znanych utworów grupy z Temple of Love, Lucretia My Reflection, More czy też This Corrosion na czele.

THE SISTERS OF MERCY (Wielka Brytania) rock
The Sisters of Mercy to legenda powołana do życia przez chimerycznego i obdarzonego niesamowitym głosem wokalistę Andrew Eldritcha w Leeds w 1980 roku. Choć od dawna nie nagrała ani nie wydała niczego nowego, formacja jest cały czas inspiracją dla wielu wykonawców reprezentujących przeróżne gatunki.

Dorobek Sióstr Miłosierdzia obejmuje trzy albumy studyjne, dwie składanki, trzy EP-ki i kilkanaście singli. I więcej raczej nie będzie. Można liczyć co najwyżej na reedycje oraz kompilacje. Ale kapela Eldritcha regularnie koncertuje, odgrywając przed publicznością swoje najsłynniejsze kompozycje, których trochę ma w zanadrzu, by wspomnieć Lucretia My Reflection, Temple of Love, Dominion, Vision Thing, More, This Corrosion. Andrew lubi do Polski przyjeżdżać, wielką sympatią darzy między innymi Kraków, w którym występował już parokrotnie.

Sprawdź, jeśli lubisz: Fields Of The Nephilim, The Cure, Sisterhood, The Mission, Siouxsie And The Banshees, Bauhaus

udostępnij

więcej

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.