Recital Andrzeja i Mai Sikorowskich

Inne koncerty

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 26 stycznia 2019, 18:00

Jedyny taki recital na Dzień Babci i Dziadka w Serenadzie.

Wybitni artyści i muzyka w najlepszym wydaniu. Postanowiliśmy roztopić styczniowe lody i zaprosić na scenę wyjątkowy muzyczny duet – Andrzeja Sikorowskiego wraz z córką Mają Sikorowską. W wykonaniu artystów nie zabraknie znanych i lubianych szlagierów zespołu Pod Budą jak również nowych autorskich produkcji tego rodzinnego duetu.

Andrzej Sikorowski – wokalista, gitarzysta, felietonista, laureat wielu nagród. Lider grupy Pod Budą i twórca większości jej piosenek. Autor przebojów Ballada o drugim brzegu, Nie przenoście nam stolicy do Krakowa, Ale to już było czy Kap, kap, płyną łzy. Wykonał ponad 4000 koncertów w kraju i za granicą, w tym w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Belgii, Holandii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Współpracował m.in. z Marylą Rodowicz i Grzegorzem Turnauem. Napisał muzykę do ponad 20 filmów animowanych dla dzieci. Już od 14 lat występuje ze swoją córką Mają Sikorowską jako autor, kompozytor, akompaniator i partner wokalny.
Maja Sikorowska – córka Andrzeja Sikorowskiego, kompozytorka, wieloletnia wokalistka zespołu Pod Budą. Koncertowała zarówno w Polsce, jak i za granicą, m.in. w USA i Kanadzie. Wspólnie z ojcem nagrała polsko-grecką płytę Kraków – Saloniki, a także album z kolędami i pastorałkami Śniegu cieniutki opłatek oraz Sprawa rodzinna. Ich ostatni wspólny album Okno na Planty ukazał się trzy lata temu.
Występ znanego krakowskiego duetu to nie tylko muzyczna uczta, ale również ukłon w stronę seniorów, którzy będą świętować Dzień Babci i Dziadka.

SZANOWNI PAŃSTWO
INFORMUJEMY ŻE WSZYSTKIE STOLIKI ZOSTAŁY ZAREZERWOWANE. WSZYSTKICH PAŃSTWA CHĘTNYCH DO WZIĘCIA UDZIAŁU W WYDARZENIU SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEGO CENTRUM.
DLA CHĘTNYCH ZAPEWNIMY DODATKOWE MIEJSCA SIEDZĄCE (BEZ MOŻLIWOŚCI WCZEŚNIEJSZEJ REZERWACJI).

udostępnij

więcej

  • 270182120316016
  • Wstęp na recital jest wolny, a rezerwacji należy dokonać telefonicznie lub mailowo. Do każdej rezerwacji oferowany będzie poczęstunek od kawiarni Costa Coffee. Goście mogą liczyć również na niespodzianki przygotowane przez najemców Centrum.
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.