While She Sleeps, SFTP, Trash Boat, Landmvrks w ZetPeTe

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 11 lutego 2019, 19:00

While She Sleeps powraca do Polski na dwa koncerty, aby promować swój nadchodzący album So What?, który ukaże się 1 marca 2019 roku. Odbędą się one 9 lutego w Warszawie w klubie Proxima oraz 11 lutego w krakowskim klubie ZetPeTe. W roli supportów wystąpią amerykańskie Stray From The Path, francuskie LANDMVRKS oraz angielskie Trash Boat.

WHILE SHE SLEEPS (Sheffield, UK) – metal/hardcore/punk

While She Sleeps to brytyjska grupa pochodząca z Sheffield utworzona w 2006 roku. Zespół tworzą: wokalista Lawrence Taylor, gitarzyści Sean Long i Mat Welsh, basista Aaran McKenzie oraz perkusista Adam Savage. Zespół ma na koncie jeden mini-album The North Stands for Nothing wydany w roku 2010 oraz trzy albumy studyjne: This Is the Six, Brainwashed oraz You Are We. While She Sleeps otrzymało nagrodę Best British Newcomer na wydarzeniu Kerrang! Awards 2012. W roku 2017 zespół wydał bardzo dobrze przyjęty album You Are We, promowany także w Polsce na koncertach w Poznaniu, w Warszawie, we Wrocławiu i w Krakowie. Pierwszy singiel Hurricane został wydany 20 listopada 2016 roku. Tego samego dnia zespół ogłosił podpisanie kontraktu z australijską niezależną wytwórnią UNFD. 23 lutego 2017 r. wydali piosenkę zatytułowaną Silence Speaks z gościnnym udziałem Olivera Sykesa, wokalisty Bring Me the Horizon. W kwietniu 2017 roku grupa wyruszyła w trasę promującą You Are We.

Podobne zespoły: Bury Tomorrow, Miss May I, Northlane, Stick To Your Guns, Architects

STRAY FROM THE PATH (Long Island, Nowy Jork, USA) – hardcore

Życie często przypomina grę w szachy. Gracze poza naszą kontrolą wykonują ruchy, które wpływają na nasze codzienne życie. Uznanie pozostaje jednak pierwszym krokiem do rewolucji. Po poznaniu gry możesz zmienić wynik. Na szóstym pełnym albumie Only Death Is Real Stray From The Path bada pole gry i dostarcza książkę krwawych notatek bitewnych wykrawanych w energicznym hardcore, metalowym ogniu i hip-hopowej poezji.

Skład zespołu: Thomas Williams (gitara, wokal), Andrew „Drew York” Dijorio (wokal), Anthony „Dragon Neck” Altamura (bas, wokal) i Craig Reynolds (perkusja)

Podobne zespoły: Norma Jean, Architects, Sworn In, Every Time I Die, Emmure, Counterparts

TRASH BOAT (Saint Albans, UK) – pop punk/screamo

Trash Boat to pop punkowa grupa należąca do stajni Hopeless Records pochodząca z Saint Albans w Wielkiej Brytanii. Polscy fani mieli okazje widzieć ich już przy okazji koncertów z ROAM w Warszawie oraz z Beartooth w Poznaniu. Obecnie zespół promuje swój nowo wydany album Crown Shyness.

Podobne zespoły: Real Friends, ROAM, Trophy Eyes, Seaway, Boston Manor

LANDMVRKS (Marsylia, Francja) – metalcore/hardcore

Landmvrks powstało w 2014 roku we Francji. W skład zespołu wchodzili wokalista Florent Salfati, perkusista Nicolas Soriano, basista Rudy Purkart i gitarzyści Nicolas Exposito i Thomas Lebreton. W sierpniu 2014 roku wydali swój pierwszy teledysk Meaningless, a miesiąc po miesiącu ukazały się inne teledyski Empty Place, Outside and In i Winter z udziałem Mattéo z zespołu Novelists. Przez dwa lata zespół pracował nad swoją pierwszą pełnometrażową płytą o nazwie Hollow i wydał ją samodzielnie w maju 2016 roku. Przez cały rok koncertował w całej Europie, grając na wielkich festiwalach u boku takich zespołów jak Architects, Pierce the Veil czy The Devil Wears Prada. Pod koniec 2017 roku Thomas Lebreton rozstał się z zespołem. Landmvrks podpisało kontrakt z Arising Empire w 2018 roku na wydanie drugiego albumu Fantasy. Niedawno ukazał się pierwszy singiel z płyty zatytułowany The Worst of You and Me.

Podobne zespoły: Dayseeker, Polaris, Kingdom Of Giants, Wage War, Invent, Antimate

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.