W 80 minut dookoła świata

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 20 kwietnia 2018, 19:00

W 80 minut dookoła świata to muzyczna podróż, podczas której odwiedzimy najbardziej magiczne zakątki świata, a naszą drogę wypełnią największe międzynarodowe przeboje. Po muzycznej mapie świata poprowadzi nas Paweł Sztompke, ulubieniec słuchaczy Programu 1 Polskiego Radia, gospodarz audycji Muzyczna Jedynka. Multikulturowe trio wokalne w towarzyszeniu znakomitych instrumentalistów, zaprezentuje nie tylko swoje autorskie piosenki, ale przede wszystkim znane szlagiery w zupełnie nowych aranżacjach i… językach!

Wykonawcy:
Eva
Thomas Grotto
Chriss Schittuli

Prowadzenie:
Paweł Sztompke

W koncercie m.in. takie hity jak: Szafirowy blask, Sięgnijmy gwiazd, Mamma Mia, Nathalie, C’est la vie, L’Italiano i wiele innych!

Eva
Polska piosenkarka, której utwór „Szafirowy blask” przez kilka miesięcy utrzymywał się na szczycie listy przebojów Polskiego Radia. Jej znaki rozpoznawcze to nowoczesność oraz szczere teksty inspirowane jej licznymi podróżami po świecie.

Chris Schittulli
Ulubieniec Paryżanek, francuski tenor, który wraz z pop-operową grupą DIVINO podróżuje po całym świecie, występując nie tylko na scenach operowych i teatralnych, ale i rozrywkowych. Polskiej publiczności jest dobrze znany ze współpracy z Jackiem Cyganem.

Thomas Grotto
Temperamentny Włoch, który swoim głosem zadziwił Czesława Mozila i Kubę Wojewódzkiego w programie X Factor. Ma na swoim koncie wiele nagród oraz realizacji telewizyjnych - jest m.in finalistą „Szansy na sukces”.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.