Krakowski Czwartek Kryminalny: Chupacabras + Czubaj w Alchemii

Muzyka klubowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 7 grudnia 2017, 19:00

CHUPACABRAS to jedno z najbardziej zjawiskowych przedsięwzięć artystycznych na firmamencie krakowskiej sceny muzycznej. Ich oryginalny styl łączący elementy rockowego pazura, psychodelicznej jazdy oraz ładunku napięcia i grozy, którym emanują treści, zaskarbił sobie uznanie wśród wymagającej publiczności i krytyki. W czasie blisko 15 letniej działalności zespół zagrał dziesiątki koncertów, w tym na wielkich festiwalach i wydał trzy płyty długogrające: CHUPACABRAS 2006, Iluminacja 2010, DOM 2017. Ostatnia z nich została uznana przez Teraz Rock jako jedno z najważniejszych wydarzeń 2017 roku .

Tematem tego pierwszego w dorobku koncept albumu są owiane tajemnicą, mroczne, kryminalne wręcz, opowieści z historii Krakowa. O tym jak mocni są na koncertach, będziecie mogli się przekonać 07.12.2017 w krakowskiej Alchemii, gdzie w ramach Krakowskiego Czwartku Kryminalnego, wystąpią w towarzystwie wyróżnionego w tym roku nagrodą Wielkiego Kalibru, Mariusza Czubaja.

Podczas koncertu będzie miała miejsce premiera najnowszego teledysku grupy do utworu Klasztor, do którego w/w Mariusz Czubaj napisał scenariusz, a autorem obrazu jest tarnowski artysta-malarz Mateusz Kijak.

udostępnij

więcej

  • wstęp wolny

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.