Richard Styła Trio w Piwnicy Pod Baranami

Muzyka klubowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 14 września 2017, 21:00

PIWNICA pod BARANAMI & JAZZ CLUB Pod Baranami zapraszają na PREMIEROWY KONCERT Ryszarda Styły "NUTY z KRAKOWA - NUTY z PONIDZIA" z cyklu "Świat Gitarą i Poezją Malowany".
-----------------------------------------------
Podczas premierowego koncertu Ryszarda Styły "Nuty z Krakowa - Nuty z Ponidzia" z cyklu "Świat Gitarą i Poezją Malowany" zabrzmią utwory Wojtka BELONA oraz kompozycje Ryszarda STYŁY z płyty pod tym samym tytułem.
-----------------------------------------------
Wystapią:
BOHATER - wokal
WALDEMAR GOŁĘBSKI - EWI
RYSZARD STYŁA - gitara
-----------------------------------------------
Richard Feliks Styła – gitarzysta, kompozytor. Jest częścią krakowskiej sceny jazzowej od ponad 30 lat. Współpracował z wieloma zespołami z kręgu jazzu i piosenki poetyckiej, występując i zdobywając nagrody na licznych festiwalach w Polsce i za granicą. Od 1986 roku z powodzeniem prowadził własny zespół „Spectrum Session”, do którego zapraszał polskie i amerykańskie sławy jazzu i bluesa. Wiele lat spędził w Kanadzie i USA, gdzie również koncertował.
Ma na koncie kilka płyt autorskich. W 1999 r. razem z córką Karoliną Styłą nagrał album pt. „My Favorite Songs”. Nagrana wspólnie z Jarosławem Śmietaną płyta „Kind Of Life” z 1998 roku została uznana za jedno z najlepszych dokonań w zakresie muzyki jazzowej.

W czwartek 14 września zapraszamy Was na koncert zatytułowany „Świat Gitarą Malowany”, który zdradza fascynacje Styły muzyką wszystkich kontynentów.

udostępnij

więcej

  • Bilety: 15zł/20zł - dostępne w barze Piwnicy pod Baranami
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.