Kobiecy Punkt Widzenia: Tulipanowa gorączka

Pokazy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • wtorek, 19 września 2017, 19:00

Kino Ars zaprasza po wakacyjnej przerwie na kolejny pokaz z cyklu „Kobiecy punkt widzenia”.  To cykl comiesięcznych pokazów przygotowany specjalnie dla pań. Tym razem obejrzymy kostiumowy melodramat z gwiazdorską obsadą (Alicia Vikander, Christopher Waltz oraz Judi Dench) – „Tulipanowa gorączka”.

O filmie:

Młoda Sophia (Vikander) zostaje wydana za mąż za majętnego kupca (Waltz). Choć nie odwzajemnia uczucia, gotowa jest spełnić jego pragnienia i dać mu potomstwo. Dumny Cornelius zamawia u znanego malarza (Dane DeHaan) portret, na którym chce zostać uwieczniony z ukochaną. Nie dostrzega, że między piękną Sophią i młodym artystą rodzi się uczucie. Wraz z rozkwitem miłości, na parę pada cień podejrzeń, a tajemnica zaczyna nieść ze sobą coraz większe ryzyko. Młodzi kochankowie obmyślają zwodniczy plan, który pozwoli im rozpocząć nowe życie. Ich pragnienia doprowadzą historię do porywającego i niespodziewanego zakończenia.

Oprócz świetnego filmu organizatorzy zapewniają:
– porady i konsultacje kosmetyczne z Ginger Med Spa (po seansie zapraszamy na indywidualne konsultacje), w tym miesiącu porozmawiamy o pielęgnacji skóry po lecie
– konkursy z atrakcyjnymi nagrodami
– lampkę wina.

udostępnij

więcej

  • 20 zł
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.