Magia Marzeń VI - edycja krakowska w Alchemii

Muzyka klubowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 28 września 2017, 19:00

Kochani! Już po raz szósty zapraszamy na koncert „Magia Marzeń do Krakowa”.

Historia tego wspaniałego wydarzenie zahacza o niezwykłą historię wolontariuszy z warszawskiego oddziału Fundacji, którzy w 2010 roku po raz pierwszy zorganizowali „Magię Marzeń”. Była ona realizacją pragnienia jednego z naszych podopiecznych – Mateusza. Chłopiec, zakochany w muzyce, chciał związać z nią swoją przyszłość i marzył o pozostawieniu innym cząstki siebie. Wyrazem tego miała być własna piosenka, nagrana przez Mateusza. Jedna z Marzycielek - Natalia, napisała wiersz w podziękowaniu za zrealizowane marzenie, do tekstu została skomponowana melodia i tak powstał utwór „Wspomnienia”. Niestety Mateusz przegrał z chorobą, a kilka miesięcy później odeszła również Natalka. Pomimo tego wolontariusze Fundacji postanowili zrealizować marzenie Mateusza, nagrywając jego piosenkę i organizując koncert. W Warszawie koncert ten odbył się już kilka razy – a w kwietniu 2012 roku magia ta została przeniesiona do Krakowa.

Właśnie utworem - „Wspomnienia” 28 września o godzinie 19:00 w klubie Alchemia rozpocznie się krakowska Magia Marzeń VI. Następnie podczas uroczystej Gali zostanie przedstawiona działalność krakowskiego oddziału Fundacji w ostatnim roku. Będą z nami nasi wspaniali Marzyciele jak i sponsorzy. Na scenie spełni się również kolejne marzenie! Podczas tej części wieczoru zapewniamy moc atrakcji i wspaniałych gości.

Po takim wstępie pod akompaniamentem Pana Michała Rusa odbędzie się specjalnie przygotowany na ten dzień recital piosenek Anny Jantar. Na scenie wystąpią Azzja Az, Sandra Mika oraz Karol Dziedzic.

Po recitalu wystąpi także dla Państwa kabaret BudaPesz, a na koniec spotkania odbędzie się koncert gwiazdy wieczoru: Renaty Przemyk.

Cegiełka na koncert kosztuje jedynie 30 zł. Istnieje także możliwość elektronicznej rezerwacji cegiełki, szczegóły: marcin.czerwinski@mammarzenie.org. Cegiełki w dniu koncertu dostępne również przy wejściu.

Ilość miejsc ograniczona. Prosimy o przybycie na 18:30. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną w całości przekazane na realizację marzeń naszych podopiecznych.

udostępnij

więcej

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.