TEDxKazimierz 2017. Inspiracja

Spotkania i slajdowiska

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 22 kwietnia 2017, 10:00-22:00

Motywem przewodnim tegorocznej, trzeciej z rzędu konferencji TEDxKazimierz jest Inpiracja.

Pod tym pojęciem kryje się esencjonalna mieszanka tematyczna z pogranicza sztuki, rozrywki, motywacji, nauki i technologii. W niezwykle klimatycznych wnętrzach krakowskiego Teatru Muzycznego Variete uczestnicy zostaną wprowadzeni w świat doświadczenia scenicznego, inspirujących postaci, odnoszących sukcesy w wielu różnych dziedzinach, którzy podczas swoich wykładów porwą publikę swoim entuzjazmem, charyzmą i masą interesujących historii.

Na uczestników konferencji czekają liczne występy artystyczne i warsztaty, a po konferencji zapraszamy na after party na Barce – najlepszej imprezowej łodzi w Krakowie!

-----

TEDx Kazimierz to organizacja non-proft, będąca lokalnym odpowiednikiem konferencji TED zrzeszającej pasjonatów wykładów i konferencji TED, którzy stawiają sobie za cel dzielenie się TED-ową widzą i doświadczeniem. Celem organizacji jest promowanie ciekawych idei poprzez krótkie i energiczne prezentacje, pokazywane podczas konferencji o globalnym zasięgu, skupiających się na tematyce technologicznej, rozrywkowej i designie. TEDxKazimierz zostało powołane do życia w maju 2015 roku przez Richarda Lucasa - brytyjskiego przedsiębiorcę i działacza społecznego, który mieszka w Krakowie od ponad 20 lat. Obecnie jest to stowarzyszenie prowadzone przez grupę miłośników Kazimierza, o różnej narodowości, którzy popularyzują ideę TED przy pomocy licznych wolontariuszy.

 

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.