Paw królowej

Spektakle teatralne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Znajdziemy tu pełną humoru galerię postaci, groteskowych scenek i przerysowanych portretów, błyskotliwych i ciętych obserwacji. Paw... uwodzi przede wszystkim różnorodnością językową – czerpiąc z wielu stylistyk (piosenek, reklam, telewizji, sloganów politycznych, slangu młodzieżowego i środowiskowego), tworzy z nich unikalny, odrębny styl.

„Piosenka ta powstała za pieniądze z Unii Europejskiej./ Każdy w naszej piosence znajdzie coś dla siebie. / Piosenka ta powstała za pieniądze z Unii Europejskiej./ Ma na celu zwiększenie liczby głupców w społeczeństwie” – Dorota Masłowska

Żyjemy w społeczeństwach zbudowanych na idei wspólnoty./Europa przeżywa kryzys idei.Wspólnoty idei nie ma.Paw królowej to poemat renegatów języka, to poemat pokolenia, któremu obiecano wszystko, to poemat pokolenia, któremu wręczono wszystko na wstępie, to poemat o tym dlaczego, warto słuchać, tych którzy nie mają nic do powiedzenia.

Nowi rebelianci wyruszają w ryzykowną drogę trasą: absurd, żeby odnaleźć jakąkolwiek przestrzeń, niezawłaszczoną medialną demokracją. – (Realizatorzy)

Dorota Masłowska
adaptacja i dramaturgia: Mateusz PAKUŁA
reżyseria: Paweł ŚWIĄTEK
scenografia: Marcin CHLANDA
obsada: Wiktor Loga-Skarczewski / Paulina Puślednik / Małgorzata Zawadzka / Szymon Czacki

Nowa Scena

udostępnij

więcej

  • Bilety: 50/30 zł
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.