Każdy Twój oddech – pokaz przedpremierowy w E-Kinie Pod Baranami

Pokazy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 8 kwietnia 2021, 21:00

Zapraszamy do naszej wirtualnej sali na przedpremierowy pokaz thrillera z Casey'em Affleckiem i Samem Claflinem w rolach głównych. „Każdy Twój oddech” opowiada o rodzinie, której uporządkowane życie zostaje zburzone przez pojawienie się tajemniczego mężczyzny.

O FILMIE:

KAŻDY TWÓJ ODDECH | Every Breath You tale
reż. Vaughn Stein, USA 2021, 105'
Philip Clark ceniony psychiatra i wykładowca zmaga się z rodzinnym kryzysem. Tragiczne wydarzenia z przeszłości odbijają się także na jego nastoletniej córce Lucy, która zostaje przyłapana na zażywaniu narkotyków. Nieoczekiwanie, kariera zawodowa Philipa załamuje się w momencie, gdy jedna z jego pacjentek odbiera sobie życie. Kiedy brat zmarłej poznaje żonę i córkę Philipa, ten orientuje się, że to wydarzanie już na zawsze zburzy spokój jego rodziny… W rolach głównych: Casey Affleck (Manchester by the Sea), Sam Claflin (Zanim się pojawiłeś), Veronica Ferres (Klimt), (India Eisley (Underworld: Przebudzenie) i Michelle Monaghan (Gdzie jesteś, Amando).

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.