Urodzinowy Turniej Jednego Wiersza (online)

Inne wydarzenia literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 27 lutego 2021, 19:00

W ostatni weekend lutego świętujemy drugie urodziny Instytutu Literatury. W ramach imprezy nie mogło zabraknąć Urodzinowego Turnieju Jednego Wiersza! Jego finał odbędzie się 27 lutego o godzinie 19.00 na żywo na facebookowym fanpage’u Instytutu Literatury. Przyznane zostaną nagroda publiczności i nagroda główna – obie w wysokości 500 zł.

Udział w turnieju wymaga uprzedniego zgłoszenia. Każdy uczestnik zobowiązany jest do wysłania jednego utworu w formie tekstowej w pliku w formacie .odt, .rtf, .doc lub .docx oraz w formie nagrania video z własną prezentacją dzieła w pliku w formacie .mp4 lub .wmv do dnia 25 lutego do godz. 17.00 na adres mailowy promocja@instytutliteratury.eu.

Długość nagrania nie może być dłuższa niż trzy minuty. W temacie maila zgłoszeniowego należy zawrzeć swoje imię i nazwisko oraz frazę „Zgłoszenie do TJW”. Jeśli rozmiar pliku przekracza 15 MB, autor zobowiązany jest do przesłania go w formie linku do zewnętrznego serwera np. WeTransfer lub Google Drive.

Autor, zgłaszając swój utwór do konkursu, zobowiązany jest do złożenia następującego oświadczenia w treści maila: „Niniejszym oświadczam, że akceptuję treść regulaminu Urodzinowego Turnieju Jednego Wiersza oraz że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Instytut Literatury w zakresie związanym z organizacją i przeprowadzeniem konkursu”.

Więcej niezbędnych informacji znajdziecie w regulaminie: https://bit.ly/2ZfN6TI.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.