Teatr Ludowy ONLINE

Spektakle teatralne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 7 listopada 2020 - niedziela, 29 listopada 2020

W ramach wspólnego projektu Teatr Ludowy w Krakowie i Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej zapraszają na spektakle teatralne, którym towarzyszyć będą spotkania i wywiady z aktorami i twórcami, poznawanie kulis teatru, podcasty edukacyjne, wspólna zabawa i nauka, a wszystko to w internecie.

Zapraszamy szczególnie seniorów i ich wnuków, dla których przygotowano specjalną ofertę spektakli online. Zapraszamy wszystkich, którzy w tych trudnych czasach potrzebują pozytywnej energii i ciepła w swoim domu!

PROGRAM:

  • 19 listopada „Zahipnotyzuj mnie. Piosenki Zygmunta Koniecznego”, reżyseria: Małgorzata Bogajewska
  • 28 listopada „Pippi”, reżyseria: Maćko Prusak
  • 3 grudnia „Solaris”, reżyseria: Marcin Wierzchowski
  • 6 grudnia „Jak się nie zgubić w teatrze?” – niespodzianka dla najmłodszych
  • 31 grudnia - Spektakl sylwestrowy

Każdy ze spektakli będzie dostępny w formie aktywnego linku przez 48 godzin. Spektaklom będą towarzyszyć dedykowane wydarzenia online, o których będziemy Państwa informować mailowo oraz za pośrednictwem strony internetowej i profilu na Facebooku.

Dzięki wsparciu Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej przekażemy aż 1000 bezpłatnych zaproszeń widzom w wieku 60+. Aby takie zaproszenie otrzymać, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z Biurem Obsługi Widza!

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.