Multivisual Concert | Quattro Stagioni

Muzyka klasyczna

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 14 marca 2022, 19:00

Komunikat organizatora:

Z uwagi na bieżącą sytuację związaną z COVID-19 jesteśmy zmuszeni przenieść koncert na późniejszy termin 14 marca 2022 r.

Przeniesienie wynika z udziału w projekcie artystów z Włoch, co wiąże się z dodatkowymi zmieniającymi się obostrzeniami.

Agencja Artystyczna Pro Musica

 

Cztery pory roku – Multivisual Concert to niepowtarzalne widowisko multimedialne łączące ponadczasową muzykę klasyczną z nowoczesną, intrygującą wizualizacją, wyświetlaną na zawieszonej nad estradą gigantycznej masce.
Dwie różne epoki – dwa różne miasta – dwa różne spojrzenia na otaczający nas świat!
Sielskie widoki zmieniających się pór roku zamknięte w cyklu Vivaldiego skontrastowane zostaną z pulsującą w rytm argentyńskiego tanga wizją kolorowego Buenos Aires według Piazzoli.
W tę magiczną podróż w czasie i przestrzeni zabierze was Orchestra Antonio Vivaldi z Mediolanu pod dyrekcją Marco Seco, znakomitego włoskiego dyrygenta urodzonego w Buenos Aires. Zarówno orkiestra, jak i solista – rewelacyjny skrzypek włoski Marcello Miramonti – wystąpią w Polsce po raz pierwszy!
Koncert, jakiego jeszcze nie było – fascynujący, zaskakujący i zmienny, jak cztery pory roku!

Wykonawcy:
Marcello Miramonti (skrzypce)
Orchestra Antonio Vivaldi
Marco Seco (dyrygent)

Program
Antonio Vivaldi Quattro Stagioni
Astor Piazzolla Las cuatro estaciones portenas

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.