Clock Machine: Sen

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Są rzeczy, których nie dowiesz się z książek. Są rzeczy, których nie dowiesz się znikąd. Jedynie śniąc możesz je znaleźć.

Po kilku niesamowicie inspirujących trasach zapadamy w sen. Ale kto by sypiał z byle kim? Chodźcie zapaść z nami! Zagramy dla Was utwory z ostatniej płyty Prognozy oraz garść starszych piosenek.

Zapraszamy Was na ostatnią w tym roku trasę koncertową zespołu Clock Machine przed przerwą. To będzie muzyczne wydarzenie roku!

-----

Ze względu na panujące obostrzenia jesteśmy zmuszeni przenieść koncert na najbliższą możliwą datę i rozdzielić go na dwa wydarzenia, abyście wszyscy mogli wziąć w nim udział z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.

W związku z zaistniałą sytuacją, prosimy o wybór nowej daty pod tymi linkami:

25 października: https://web.goingapp.pl/buy/2253859

26 października: https://web.goingapp.pl/buy/2253860

Wystarczy, że wybiorą Państwo konkretną datę, przejdą do KUP BILET. W danych należy podać adres mailowy, na który zostały zakupione pierwsze bilety i liczbę biletów zakupionych w pierwotnej transakcji.

Jeśli wszystkie dane się zgadzają po kliknięciu: „ZAPŁAĆ” zostaną do Państwa automatycznie wysłane nowe bilety.

Aby wymienić bilety zakupione stacjonarnie w salonach empik prosimy o kontakt mailowy na kontakt@empikbilety.pl.

W mailu należy podać wszystkie informacje z biletu i datę, na którą chcecie się wybrać. W odpowiedzi zwrotnej otrzymacie bilet na wybrane wydarzenie.

Bilety zakupione w serwisie BILETOMAT oraz BILETYNA.PL, a także miejsca siedzące zakupione na stronie Klubu Studio oraz w serwisie TICKETCLUB.pl obowiązują na koncert 25.10 (nie trzeba ich wymieniać)

Źródło: materiały organizatora

udostępnij

więcej

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.