Słynny najazd niedźwiedzi na Sycylię - pokazy w Kinie Pod Baranami

Pokazy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

W sobotę i niedzielę, 19 i 20 września Kino Pod Baranami zaprasza wszystkich widzów w wieku od 6 lat na seanse pełnometrażowego filmu animowanego Słynny najazd niedźwiedzi na Sycylię, który na festiwalu w Cannes w 2019 roku, gdzie miał swoja premierę zyskał miano obrazu nie tylko odpowiedniego dla dzieci, ale też artystycznie i tematycznie angażującego dorosłych widzów.

Dawno, dawno temu, kiedy Sycylię zamieszkiwały dostojne niedźwiedzie… to klasyczny początek przewrotnej i intrygującej animowanej baśni o istnieniu odmiennych od siebie światów, poszukiwaniu tożsamości oraz potędze miłości i władzy.

Polska wersja językowa filmu może się poszczycić głosami Andrzeja Chyry i Romana Gutka.

O FILMIE:

SŁYNNY NAJAZD NIEDŹWIEDZI NA SYCYLIĘ | LA FAMEUSE INVASION DES OURS EN SICILE (Lorenzo Mattotti) FR 2019, 82’
Początkiem niezwykłej przygody jest zaginięcie królewskiego syna. Targany tęsknotą Leoncjo, władca sycylijskich niedźwiedzi, wyrusza wraz z poddanymi do krainy człowieka w poszukiwaniu księcia. Dobre intencje władcy zostają jednak mylnie odebrane przez ludzi, którzy – kierowani żądzą władzy i chciwością – atakują przybyszów. Czy te dwa światy da się ze sobą pogodzić? W krainie pełnej magicznych postaci, gdzie wszystko jest możliwe, zaczyna się walka o miłość, wpływy i władzę.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.