Salon Literacki. Wieczór autorski Anny Woźniakowskiej

Spotkania i wykłady literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 7 sierpnia 2020, 17:00

W piątek 7 sierpnia o godz. 17.00 zapraszamy do Salonu Literackiego Biblioteki Kraków, który tym razem odbędzie się w ogrodzie Biblioteki Głównej Biblioteki Kraków przy ul. Powroźniczej 2 w Krakowie. W spotkaniu można uczestniczyć osobiście lub oglądać jego transmisję na profilu Klubu Dziennikarzy Pod Gruszką.

Ogrody poezji, czyli letnie spotkania z poezją w ogrodach Biblioteki Kraków... W słoneczny i zielony czas, zapraszamy Państwa do Ogrodu Biblioteki Głównej przy ulicy Powroźniczej 2. Będzie lekko, letnio i z humorem. Wysłuchamy wierszy oraz opowieści o ulubionych wakacyjnych miejscach, zwłaszcza tych krakowskich.

Wystąpią:
Bożena Boba-Dyga,
Natalia Biesiada-Myszak,
Katarzyna Grzesiak,
Irena Kaczmarczyk,
Beata Kurek,
Marta Mazurkiewicz-Stefańczyk,
Magdalena Podobińska,
Barbara Zajączkowska.

Prowadzenie:
Jadwiga Malina

Spotkanie przeprowadzone będzie zgodnie z aktualnym rygorem sanitarnym i zaleceniami SANEPID-u. Maseczki są obowiązkowe, środki higieniczne dostępne na miejscu. Obowiązuje limit osób. W razie wątpliwości proszę się kontaktować z nami poprzez Messengera.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.