Repertuar Teatru Ludowego on-line

Spektakle teatralne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Zapraszamy Was do wspólnego oglądania spektakli Teatru Ludowego. #zostańwdomu i dołącz do wydarzenia na Facebooku, a nie przegapisz żadnego spektaklu!

Aktywne linki spektaklowe będą dostępne na profilach teatru: Facebook, YouTube oraz strona www.ludowy.pl w wyznaczonych terminach. Udział online w spektaklach jest bezpłatny.

REPERTUAR ONLINE / KWIECIEŃ
Aktywne linki na stronie teatru, na profilu Facebookowym i na kanale YouTube.

- 2.04. (czwartek) godz. 19.00 - 23.00 -"Rewizor. Będzie wojna!" reż. Małgorzata Bogajewska
Mikołaj Gogol w „Rewizorze” demaskuje układy funkcjonujące w każdym społeczeństwie i systemie.
Artur Pałyga przystawia naszej rzeczywistości gogolowskie lustro. Na ile jesteśmy w stanie się w nim przejrzeć i rozpoznać?

- 4.04 (sobota) godz. 11.00 - 14.00 - "Krakowskie abecadło" reż. Maćko Prusak  - spektakl dla dzieci
„Krakowskie Abecadło” to muzyczny spektakl dla dzieci w wieku 5-10 i ich rodziców.
Nie będziemy pouczać, ale bawić się razem z Wami! Udowodnimy, że krakowskie opowieści mogą być niezwykle współczesne.

- 8.04. (środa) godz. 19.00 - 23.00 - "Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku" reż. Aleksandra Popławska
Co może się wydarzyć, gdy na imprezie tematycznej pod hasłem " brud, smród i choroby" spotka się serialowy aktor o nieco przebrzmiałej, a właściwie nigdy nie ugruntowanej sławie i zwyczajna dziewczyna z blokowisk. Konsekwencją aż nazbyt udanej zabawy staje się podróż przez noc i przez środek lasu, z przypadkowo poznanym kierowcą seicento, który posiada teściową, która posiada termomiks. Zabawa językiem i pełna nieprzewidzianych zwrotów akcji historia, której finału nikt nie jest w stanie przewidzieć. Opowieść o młodych, gniewnych, zbuntowanych i ….wykiwanych jednocześnie. Teatralna jazda po bandzie.

- 11.04 (Wielka Sobota) godz. 11.00 - 14.00 - "Syn Smoka" reż. Tadeusz Łomnicki - spektakl dla dzieci
Taro jest rozpieszczonym przez babcię chłopcem, który cały wolny czas, a ma go sporo, spędza na zabawie ze zwierzętami i na walkach sumo. Pewnego dnia w okolicy pojawia się Czerwony Diabeł. Beztroski świat Taro nagle rozpada się na kawałki...

- 13.04 (Poniedziałek Wielkanocny) godz. 19.00 - 23.00 - "Sarenki" reż. Tomas Svoboda
Któż z nas nie lubi czeskich komedii. Specyficzny humor naszych sąsiadów zawsze wywołuje w nas - czasem niemal mimowolną - wesołość. Zapraszamy zatem na wesoły wieczór w towarzystwie czterech życiowych nieudaczników: dyrygenta, który w wypadku stracił powieki, cierpiącego na gigantyzm mykologa, nieśmiałego urzędnika skarbówki i bezrobotnego wynalazcy oraz czterech niezwykłych Sarenek.

Do zobaczenia online!

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.