Sinfonietkowe karaoke

Muzyka klasyczna

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 25 kwietnia 2020, 12:00

To nie byle gratka dla małych melomanów! Na kanałach orkiestry Sinfonietta Cracovia pojawiają się piosenki autorstwa polskich kompozytorów – od Wasowskiego po Pendereckiego – dla dzieci małych i dużych nagrana przez Sinfoniettę we współpracy z Sinfonietkowym Chórem Dziecięcym w wersji do słuchania, ale również w wersji karaoke do wspólnego śpiewania!

Możecie śpiewać solo, w duecie i w większym zespole, dla przyjemności lub wziąć udział w konkursie – nagrać telefonem własne wykonanie z Sinfoniettą. Orkiestra czeka na wasze nagrania! Kultywujmy wspaniałą tradycję domowego muzykowania!

Uwaga! Sinfonietkowe konkursy!

  • Śpiewaj z Sinfoniettą: nagraj filmik wideo z domowymi wykonaniami karaoke piosenek Sinfonietty.
  • Konkurs plastyczny: prześlij zdjęcia lub skany prac plastycznych zainspirowanych piosenkami Sinfonietty.

Najlepsze wykonania Sinfonietta Crcaovia opublikuje na swoich kanałach społecznościowych! Filmiki i prace należy przesyłać na adres: office@sinfoniettacracovia.com wraz ze zgodą na nieodpłatną publikację przesłanych plików oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych dostępną w zakładce Sinfonietkowe konkursy na www.sinfonietta.pl. Dołączcie do wspólnej zabawy!

 Sinfonietkowe Karaoke jest częścią akcji Sinfonietty Cracovii Muzyką w Wirusa.

udostępnij

więcej

Położenie na mapie

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.