Sinfonietkowe karaoke

Muzyka klasyczna

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

To nie byle gratka dla małych melomanów! Co drugi dzień od 22 marca o godzinie 12.00 na kanałach orkiestry Sinfonietta Cracovia:

pojawi się nowa piosenka autorstwa polskich kompozytorów od Wasowskiego po Pendereckiego dla dzieci małych i dużych nagrana przez Sinfoniettę we współpracy z Sinfonietkowym Chórem Dziecięcym w wersji do słuchania, ale również w wersji karaoke do wspólnego śpiewania! Możecie śpiewać solo, w duecie i w większym zespole, dla przyjemności lub wziąć udział w konkursie – nagrać telefonem własne wykonanie z Sinfoniettą. Orkiestra czeka na wasze nagrania! Kultywujmy wspaniałą tradycję domowego muzykowania!

Uwaga! Sinfonietkowe konkursy!

  • Śpiewaj z Sinfoniettą: nagraj filmik wideo z domowymi wykonaniami karaoke piosenek Sinfonietty.
  • Konkurs plastyczny: prześlij zdjęcia lub skany prac plastycznych zainspirowanych piosenkami Sinfonietty.

Najlepsze wykonania Sinfonietta Crcaovia opublikuje na swoich kanałach społecznościowych! Filmiki i prace należy przesyłać na adres: office@sinfoniettacracovia.com wraz ze zgodą na nieodpłatną publikację przesłanych plików oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych dostępną w zakładce Sinfonietkowe konkursy na www.sinfonietta.pl. Dołączcie do wspólnej zabawy!

 Sinfonietkowe Karaoke jest częścią akcji Sinfonietty Cracovii Muzyką w Wirusa.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.