Slam w Magazynie Kultury

Inne wydarzenia literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 26 marca 2020, 20:00

Kraków Miasto Literatury UNESCO, Slam w Magazynie Kultury i Kolanko No 6 serdecznie zapraszają na krakowskie eliminacje do Czwarte Ogólnopolskie Mistrzostwa Slamu Poetyckiego odbędą się 26 marca w Kolanko No 6!

Przed nami absolutnie wyjątkowe spotkanie. W tym miesiącu stawka jest wysoka. Oprócz stałej zawartości konewki na zwycięzcę czeka miejsce podczas Mistrzostw Poezji Slamerskiej w Poznaniu!*

Zapisy:

W marcu wyjątkowo zapisy przyjmujemy TYLKO w wiadomościach prywatnych (Slam w Magazynie Kultury), aby móc zaplanować długość wydarzenia. Jeżeli osiągniemy magiczną liczbę 15 uczestników zapisanych online, to w kwietniu (16.04) będą czekać nas drugie, równoważne eliminacje, gdzie każdy, kto nie zdołał się zapisać, będzie mógł wystąpić. Wtedy też będzie czekał nas podwójny turniej (zwycięzcy marca i kwietnia), po 3 minuty dla każdego finalisty miesiąca z głosowaniem publiczności. Prosimy slamerów o przemyślane zgłoszenia.

Zasady:

Scena, mikrofon i 3 minuty – do tego publiczność, która może do woli hałasować, by wyrazić swoje zadowolenie lub jego brak.

To jest właśnie SLAM POETYCKI – kawiarniano-klubowa forma pojedynków słownych. Zwycięzca jest tylko jeden!

Slam to poezja na żywo.
Slam to poeta vs. publiczność.
Slam to aplauz albo gwizdy.

Wydarzenie poprowadzi Tomasz Biskup.

*O Czwarte Ogólnopolskie Mistrzostwa Slamu Poetyckiego będziemy informować was na fanpejdżu oraz podczas eliminacji.

 

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.