Literackie spacery po Krakowie 2020

Inne wydarzenia literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Zapraszamy na serię wyjątkowych przechadzek ulicami Miasta Literatury. Zabierzemy Was na spacer śladami najciekawszych nurtów i kontekstów literackich. Odwiedzimy zakątki tętniące inspiracją, poznamy bliżej autorów żyjących i tworzących pod Wawelem.

UWAGA! Udział w literackich spacerach jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji. Wszystkich chętnych prosimy o wysłanie zgłoszenia drogą mailową na adres: spacery@miastoliteratury.pl. Liczba uczestników jest ograniczona, więc nie warto zwlekać!

REGULAMIN UDZIAŁU:

  1. Jedna osoba może zarezerwować maksymalnie 2 miejsca.
  2. Na dany spacer można zapisywać się nie wcześniej niż na 30 dni przed rozpoczęciem spaceru.
  3. Na każdy spacer należy zapisywać się wysyłając osobną wiadomość mailowo.
  4. W temacie maila prosimy wpisać tytuł spaceru.
  5. W trakcie spacerów będą wykonywane zdjęcia, które później zostaną zamieszczone w materiałach promocyjnych – biorąc udział w spacerze wyrażacie Państwo zgodę na ich publikację.

Kalendarz spacerów na rok 2020:

25 lipca – Spacer szlakiem Wisławy Szymborskiej
8 sierpnia – Spacer szlakiem Jerzego Pilcha
14 sierpnia – Spacer szlakiem Czesława Miłosza
26 września – Spacer szlakiem Leopolda Tyrmanda
10 października – Spacer szlakiem Haliny Poświatowskiej (Noc Poezji)
24 października – Spacer szlakiem Josepha Conrada (Festiwal Conrada)

Projektowi Spacery literackie patronuje kampania informacyjno-społeczna „Bądź turystą w swoim mieście – zwiedzaj Kraków”, która trwa już od 30 maja. W ramach działań realizowanych w czasie akcji Miasto Kraków i Krakowskie Biuro Festiwalowego zapraszają do ponownego odkrywania piękna naszego miasta oraz spacerowania śladem tematycznych tras, które można znaleźć na stronie Krakow.Travel. Szczegóły kampanii można znaleźć na stronie www.badzturysta.pl. Zachęcamy także do zamieszczania w mediach społecznościowych zdjęć oraz materiałów ze spacerów oraz oznaczania ich hashtagami #badzturysta, #zwiedzajkrakow oraz #badzturystawswoimmiescie, a także tagowania profili wydarzenia i kampanii (Facebook: Bądź turystą w swoim mieście – zwiedzaj Kraków; Instagram: @BadzTurysta).

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.