Mistrzostwa Wszechświata w bierki

Pozostałe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 15 lutego 2020, 16:00

Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida zaprasza w sobotę 15.02.2020, o godz. 16:00 na otwarty turniej rodzinny o godny pozazdroszczenia (!) tytuł Bierkowego Mistrza Wszechświata.
Zgłoszenia przyjmowane są do 13.02.2020.

Wszystkich (bez względu na wiek) którym nie straszne są trójzęby, harpuny, wiosła i oszczepy ułożone w kolorowe stosy patyczków. Wszystkich, którzy żądni są ekstremalnych emocji towarzyszących bierkowym rozgrywkom. Oraz wszystkich tych, którzy po prostu lubią grać w bierki lub jeszcze nigdy nie mieli okazji, zapraszamy do wspólnej zabawy.

Można – ale nie trzeba – zabrać ze sobą ponadprzeciętną zręczność i nieziemską koncentrację. Trzeba natomiast przynieść ze sobą uśmiech, otwartość na zabawę, życzliwość dla przeciwnika oraz szczyptę ducha bierkowej rywalizacji.

W sobotę 15.02.2020 Nowa Huta stanie się centrum bierkowego wszechświata. Startujemy o 16:00, oczywiście w siedzibie Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida (os. Górali 5).

Dla zwycięzców przewidziano upominki.
Organizator zapewnia bierki.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.