Babski czwartek: Prawda

Cykle filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 13 lutego 2020, 19:00

W ramach lutowego spotkania Babskiego czwartaku zapraszamy na przedpremierowy pokaz filmu Prawda. 

Film otwarcia tegorocznego Festiwalu w Wenecji. Najnowsze dzieło zdobywcy Złotej Palmy, nominowanego do Oscara Hirokazu Koreedy (Złodziejaszki). W gwiazdorskiej obsadzie produkcji: ikona francuskiego kina  Catherine Deneuve oraz zdobywczyni Nagrody Amerykańskiej Akademii Juliette Binoche.

Fabienne (Catherine Deneuve) to wielka gwiazda kina i królowa męskich serc. Wkrótce po tym, jak aktorka publikuje swoje intymne wspomnienia, jej córka Lumir (Juliette Binoche) przybywa z Nowego Jorku do Paryża z mężem (Ethan Hawke) i dzieckiem. Ponowne spotkanie matki i córki szybko zmienia się w zaciętą konfrontację. W jej trakcie miłość zderzy się z dawnymi urazami, a tajona przez lata prawda w końcu ujrzy światło dzienne.

Prawda to mistrzowsko zagrana, intymna opowieść o poszukiwaniach prawdy, miłości i rodzinnego szczęścia. 

---

Babski czwartek to cykl comiesięcznych pokazów przygotowanych specjalnie dla pań. Oprócz świetnego filmu zapewniamy:
- porady i konsultacje kosmetyczne z Ginger Med Spa oraz zaproszonymi gośćmi (po seansie zapraszamy na indywidualne konsultacje),
- konkursy z atrakcyjnymi nagrodami,
- lampkę wina.

udostępnij

więcej

  • 25 zł

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.