CHANUKrAkow 2019 | 5780

Pozostałe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

JCC Krakow po raz szósty zaprasza na wyjątkowe wydarzenie CHANUKrAków, kilka dni przed rozpoczęciem obchodów Chanuki, czyli Święta Świateł. Przyjdźcie do JCC i weźcie udział w specjalnie przygotowanym programie wydarzeń. Będziecie mieli okazję wysłuchać koncertu piosenek chanukowych w wykonaniu Chóru JCC Krakow, wspólnie z Kasią Leonardi przenieść się w kulinarny świat chanukowych przysmaków, poznać historię cudu chanukowego i Świątyni Jerozolimskiej. Jeżeli chcecie nauczyć się, w jaki sposób sami możecie wykonać ekologiczne świeczki, a potem rodzinnie przygotować chanukowe eko-prezenty, to nie może Was zabraknąć. Na dokładkę będziecie mogli się przekonać, że każdy może wygrać w drejdla!
Nie zabraknie oczywiście koszernych pączków!

Program:
17:00 Koncert w wykonaniu Chóru JCC Krakow pod dyrekcją Elżbiety Borkowskiej
17:30 Chanukowy pokaz kulinarny prowadzony przez Kasię Leonardi (czekoladowe drejdle, dekorowanie pączków)
17:30 Warsztaty plastyczne dla najmłodszych (4–9 lat) – wykonajcie własnoręcznie chanukije (świeczniki chanukowe) razem z animatorami EKO WIOSKI. Limit miejsc: 25*
17:45 Cud chanukowy i Świątynia Jerozolimska. Wykład i prezentacja multimedialna. Prowadzenie: Ewa Gordon
19:00 The Hebrew Hammer vs Chanuka Harry czyli o Chanuce w popkulturze. Prowadzenie: Olga Adamowska
19:00 Turniej gry w drejdla. Poznajcie zasady najpopularniejszej chanukowej gry i zakręćcie się wspólnie z klubem studenckim Hillel Gimel! Liczba miejsc ograniczona
19:00 Warsztaty plastyczne – przyjdźcie i zróbcie chanukowe ekoprezenty z edukatorami EKO WIOSKI. Limit miejsc: 25.*

*Obowiązują zapisy: rsvp@jcckrakow.org

JCC Krakow zaprasza w czwartek, 19 grudnia od godz. 17:00. Wszystkie wydarzenia odbywają się w języku polskim – wstęp wolny!

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.