Wystawa makiet kolejowych

Wystawy czasowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Stoi na stacji lokomotywa,
Ciężka, ogromna i pot z niej spływa:
Tłusta oliwa.

Już Julian Tuwim miał świadomość wagi problemu... Zapraszamy na trzydniowe święto kolei żelaznej w miniaturze. Precyzyjnie dopracowane szczegóły, tory, wagony, semafory, budynki stacji kolejowych i punktualny rozkład jazdy! Głównym elementem wystawy będzie imponująca makieta w skali H0 o łącznej długości torów przekraczającej 100 metrów. Poruszać się będzie po niej ponad 20 pociągów pasażerskich i towarowych, zarówno tych historycznych jak i współczesnych.

Wystawa Makiet Kolejowych 2019 

6 grudnia (piątek), g. 16.00-20.00
7 grudnia (sobota), g. 9.00-13.00 i 14.00-18.00
8 grudnia (niedziela), g. 9.00-13.00 i 14.00-18.00

Krakowski Klub Modelarzy Kolejowych – najstarsze zarejestrowane stowarzyszeniem miłośników kolei i modelarstwa w Polsce. Od początku działalności buduje makiety kolejowe i modele kolejowe oraz organizuje wystawy makiet kolejowych. Klub zajmuje się także popularyzacją techniki kolejowej oraz sztuki odtwarzania rzeczywistości w miniaturze. Prężnie działa sekcja miłośników komunikacji miejskiej, która remontuje zabytkowe tramwaje i autobusy oraz obsługuje Krakowską Linię Muzealną.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.