Ostry dyżur – charytatywny mikołajowy koncert specjalny

Inne koncerty

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 7 grudnia 2019, 19:00

Zwyczajowo w grudniu wszyscy przeżywamy wyjątkowy czas świętowania i dzielenia się, dlatego Teatr Groteska i Szpital Specjalistyczny im. Józefa Dietla w Krakowie zapraszają na charytatywny mikołajowy koncert specjalny.

Na scenie Teatru Groteska charytatywnie wystąpią zespoły muzyczne założone przez lekarzy. Wszyscy zagrają na rzecz powstającego Centrum Seniora, które poprowadzi krakowski Wolontariat Św. Eliasza. Będą się tam odbywać zajęcia edukacyjne, rehabilitacyjne i aktywizacyjne dla seniorów.

Tego wieczoru usłyszycie m. in. zespół EndoPower, w którym gra dobrze już znany szerokiej publiczności prof. Piotr Chłosta, na co dzień ordynator Kliniki Urologii Szpitala Uniwersyteckiego. Zobaczymy go na scenie z gitarą basową w hardrockowym repertuarze.

Urologom z EndoPower będzie towarzyszyć Marek Piekarczyk, który chce wspomóc ten szczytny cel.

Na koncercie wystąpi też grupa Wszystko Jest Muzyka. To młody krakowski zespół grający własną muzykę - piątka artystów, którzy łączą w całość wpływy folku, jazzu, rocka i poezji śpiewanej.

W czasie tego wieczoru zagra również Jackdaws. To trio z Krakowa, grające Indie Rock. Mocny wpływ na ich muzykę miał brytyjski dance punk i math rock.

230 Volt to hardrockowa formacja z Krakowa, która wystąpi także na scenie Groteski. W 2004 roku ukazała się ich debiutancka płyta "OK Doktor". Kolejna, z 2011 roku, zatytułowana była "Volt II", a w 2017 roku odbyła się premiera płyty "Na krawędzi".

Bilety - cegiełki na to wydarzenie, w cenie 75 złotych, do kupienia w kasie Teatru Groteska.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.