Targi dobroczynne – edycja świąteczna

Targi i kiermasze

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 1 grudnia 2019, 10:00

1 grudnia największe w Polsce Targi Dobroczynne, z muzyką gitarową na żywo (świąteczne kolędowanie i przeboje minionych lat), zdrowa i legalna roślinna kuchnia (słono słodkie stoły), milion rzeczy, których nie znajdziesz nigdzie indziej i mało prawdopodobne, że kupisz gdziekolwiek. Będzie Święty Mikołaj i wręczanie prezentów na scenie wszystkim dzieciom, które się zgłoszą! Ciuchy, buty, torebki, tysiące książek, kosmetyki ekologiczne, mnóstwo rozmaitej biżuterii każdej maści, antyki, obrazy, elektronika, hand made, akcesoria zoologiczne, zabawki i ciuszki dla dzieci i mnóstwo innych - wszystko pozyskane w ramach filozofii "zero waste!" od Darczyńców z całej Polski. 

** Wyślij paczkę ze wszystkim, czego nie potrzebujesz.**
To mogą być przeczytane już książki, lub takie których i tak nigdy nie przeczytasz, a zajmują Ci półki. To może być biżuteria, której nie nadążasz nosić, albo torebka, która już Ci się znudziła. To mogą być buty, których rozmiar był nietrafiony. To mogą być ciuchy, które wiszą w Twojej szafie od dawna, albo nie wiesz czemu je masz bo to nie Twój kolor. To może być zabawka, której nikt nie otworzył, albo mikser, który był czwartym mikserem w „tamte” urodziny. Może masz w domu jakąś zabawkę dla psa extra, lub zestaw figurek kotów który schowany za szybą pokrył się kurzem. Tak naprawdę ogranicza nas tylko wyobraźnia. Pamiętaj, że kiedy wrzucasz coś ponownie w obrót, chronisz środowisko, bo nie trzeba produkować kolejnych egzemplarzy, ograniczasz też ilość śmieci.

*100 % zysku trafia na zwierzaki: setki uratowanych koni z rezerwatu pod Lubinem oraz psy i koty ze schroniska. *

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.