Stand Up Czempions: Matełka. Kasparek. Grabowski

Kabaret

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 26 września 2019, 20:00

Otwierają drzwi dla Was na Stand Up! Przyjemny, starannie wyselekcjonowany, niezobowiązujący, wysublimowany, wirtuozerski i niewybrednie zabawny. W drugiej edycji imprezy stawiają na młodość, inteligencję i eksperyment. Właściwie to zapomnijcie o pierwszych dwóch. 

Tego wieczoru zaprezentują się:

Krzysztof Kasparek
Krakowski komik związany z Comedy Lab. Wyjątkowy chłopak z wielkim darem obserwacji i nutką filozoficznej zadumy. O sobie pieszczotliwie pisze: "Osiągnąłem 30 lat i liczę na więcej". Ma za sobą dziesiątki, jeśli nie setki występów, w tym na pewno przynajmniej jeden w Kielcach.

Zbychu Grabowski
DJ, komik, konferansjer. Członek krakowskiego Comedy Lab od 2014 roku. Finalista 4. Antrakt Stand-up Festiwal w 2017 roku. Z pewnością mogliście go widzieć w "Comedy Club" na Comedy Central. Komik nad wyraz dobry, zwłaszcza jak ma się życzliwe podejście. Zbychu jest swojski, przyjacielski, a przy tym bardzo skuteczny i z sążnym żartem. Przy Zbychu czujesz się jak przy dobrym kumplu - to imię zobowiązuje.

Matełko, czyli Mateusz Marek
Komik, konferansjer i piosenkarz w SMKKPM - Sekcji Muzycznej Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn. Zawodowo związany z RMF MAXXX. Artysta - klown szpitalny w fundacji Czerwone Noski. W stand upie upatruje rozwoju, obietnicy lepszej przyszłości i przedłużenia sobie młodości, której nie jest w stanie manifestować drogim samochodem i atletyczną sylwetką.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.