Stand Up Czempion: Arkadiusz Jaksa Jakszewicz

Kabaret

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 12 września 2019, 20:00

Nowy cykl wydarzeń w Prominencie. Otwierają drzwi dla Was na stand up. Przyjemny, starannnie wyselekcjonowany, niezobowiązujący, wysublimowany, wirtuozerski i niewybrednie zabawny. Na start pojawi się dla Was wyjątkowy gość z dalekiej północy, z magicznej Warmii. Doświadczony komik z ogromnym zapleczem humoru.

ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ

Nie da się uniknąć i nie zauważyć jednej rzeczy. Jaksa jest rudy. Rudy od dziecka. Od jakiegoś czasu jest jeszcze rudy i łysy, i ma rudą brodę. Rudobrody jest skuteczny i nauczył się obracać niepowodzenia w żart. Swoje historie zbiera od lat po lasach, polach, domach, pociągach, ulicach i snach. Jaksa jest też z zamiłowania historykiem - ale w żadnym wypadku dzielenie się tym nie przypomina nudnych lekcji ze szkoly. Występował, i będzie występował, w Comedy Central Polska, a także w Suwałkach. W tym roku dostał nagrodę na festiwalu FAMA. Prawda jest jednak taka, że Jaksa to gość, którego kalendarz jest bardzo napięty. Tylko w ostatnim miesiącu dzielił scenę z takimi czempionami jak Bartosz Gajda, Michał Pałubski, Abelard Giza, czy Ryszard Mazur.

Imprezę poprowadzi Matełko czyli Mateusz Marek: komik, konferansjer i piosenkarz w SMKKPM - Sekcji Muzycznej Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn. Zawodowo związany z RMF MAXXX. Artysta - klown szpitalny w fundacji Czerwone Noski.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.