Koncerty Promenadowe: Maleńkie królestwo królewny Aurelki

Inne przedstawienia

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 17 sierpnia 2019, 11:00

Już po raz trzeci Krakowskie Forum Kultury udowadnia, że lato w Krakowie nigdy nie jest nudne i zaprasza na Koncerty Promenadowe do Altany na Plantach. Tradycyjnie podczas każdego wakacyjnego weekendu Altana rozbrzmiewać będzie muzyką i dźwiękami wspaniałej, wspólnej zabawy! Sobotnie przedpołudnia to chwile poświęcone najmłodszym: dla dzieci przygotowaliśmy koncerty, występy i ciekawe, angażujące zabawy.

Aurelka została królewną w pewien marcowy poranek. Najpierw przyszedł list („Droga Aurelko, uprzejmie informujemy, że od dziś jesteś królewną. Rozpakuj swoje królestwo i rządź nim mądrze”), a zaraz po nim paczka. A w niej – najmniejsze królestwo świata. Z prawdziwym, choć malutkim, zamkiem, lasem, smokiem i wszystkim
tym, co w królestwie być powinno. Jedyne, co Aurelka musi teraz zrobić, to wymyślić pierwsze zarządzenie i już jest prawdziwą królewną! Spektakl powstał na podstawie bajki Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel i przygotowany został z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Produkcja została dofinansowana ze środków Małopolskiego Urzędu Marszałkowskiego w ramach „Małopolska moja wolność”.

Wystąpi: Teatr Figurki – scena dla najmłodszych
Teatr Figur Kraków

Wydarzenia odbywać się będą w Altanie na Plantach, od strony ul. Westerplatte. W przypadku niepogody wydarzenia przeniesione zostaną do Sali Teatralnej Krakowskiego Forum Kultury (ul. Mikołajska 2, Mały Rynek).

Organizator: Krakowskie Forum Kultury

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.