Scena Piosenki Autorskiej - Andrzej Wawrzyniak

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • środa, 25 września 2019, 19:00

Andrzej Wawrzyniak – z wykształcenia kulturoznawca, teatrolog, studia ukończył na Uniwersytecie Łódzkim; śpiewający autor tekstów i muzyki, bard, który komentuje rzeczywistość bezkompromisowo, zachowując przy tym dystans do samego siebie i swoich relacji ze światem. Dwukrotnie został laureatem Nagrody im. Wojtka Bellona, przyznawanej najlepszym twórcom piosenek na prestiżowym Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie; ponadto jako wykonawca – nagradzany solo, jak i z zespołami, które współtworzył: Na Luzie, Erato, Drużyna Wawrzyna. Autorskie piosenki Andrzeja znajdziemy m.in. na CD Nie czekam na cud (2004 r., z zespołem Erato i Justyną Majkowską), CD Sweterek (2012 r. we współpr. z Michałem Wiśniewskim), CD Sweterek II (2018 r. we współpr. z Michałem Wiśniewskim).
W Nowohuckim Centrum Kultury wystąpi z synem, Dariuszem Wawrzyniakiem, gitarzystą zespołu Drużyna Wawrzyna, który regularnie występuje także w dużym projekcie Queen Symfonicznie.

25 września 2019, godz. 19.00
Sala kameralna 203

Bilet: 10 zł

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.