Koncerty Promenadowe: Muzycznie dookoła świata

Inne przedstawienia

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 20 lipca 2019, 11:00

Już po raz trzeci Krakowskie Forum Kultury udowadnia, że lato w Krakowie nigdy nie jest nudne i zaprasza na Koncerty Promenadowe do Altany na Plantach. Tradycyjnie podczas każdego wakacyjnego weekendu Altana rozbrzmiewać będzie muzyką i dźwiękami wspaniałej, wspólnej zabawy! Sobotnie przedpołudnia to chwile poświęcone najmłodszym: dla dzieci przygotowaliśmy koncerty, występy i ciekawe, angażujące zabawy.

Program koncertu Muzycznie dookoła świata został przez artystki opracowany tak, aby razem ze słuchaczami przeżyć wspaniałą, muzyczną podróż dookoła świata! Spotkamy się zatem z Indianą Jonesem i Indianinkiem, pojedziemy pociągiem, pożeglujemy, a nawet pójdziemy w stronę słońca! W repertuarze znalazły się także inne znane i lubiane piosenki, np. Pszczółka Maja, Płynie Wisła, Cztery słonie, czy Stokrotka. Świetna zabawa gwarantowana!

Wystąpi: Animasi Trio – pianistka, gitarzystka i skrzypaczka. Trio powstało z pasji do muzyki i zabawy muzyką. Od lat związane z pracą z dziećmi – edukują, animują, bawią i inspirują.
W ich repertuarze znajdują się piosenki z różnych zakątków świata i pogranicza różnych gatunków muzycznych. W swoich występach stawiają przede wszystkim na kontakt z publicznością i jej aktywny udział w koncercie. Podczas koncertu nie zabraknie zatem zabawy z instrumentami, kolorowej chusty, przebieranek, zagadek i konkursów.

Wydarzenia odbywać się będą w Altanie na Plantach, od strony ul. Westerplatte. W przypadku niepogody wydarzenia przeniesione zostaną do Sali Teatralnej Krakowskiego Forum Kultury (ul. Mikołajska 2, Mały Rynek).

Organizator: Krakowskie Forum Kultury

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.