Festiwal Roślin Owadożernych

Pozostałe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Festiwal Roślin Owadożernych to gigantyczne show! Największa na świecie żywa wystawa, wyjątkowe pokazy, prelekcje, szaleństwo różnych atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

Kilka tysięcy roślin, najpiękniejsze i najbardziej unikatowe gatunki. Olbrzymie dzbaneczniki, które potrafią upolować mysz, czy też niewielkiego ptaka. Przekraczające metr wysokości – kapturnice, prawdziwi smakosze much, os i pająków. Żywy i naturalny lep z rosiczek, jakiego jeszcze nie było! Wyjaśnimy jak i dlaczego muchołówki potrafią niewiarygodnie szybko... liczyć! Zareagują też na Twój dotyk!

Największe targi
Rośliny owadożerne, które będą idealnie rosły na każdym parapecie! Mrozoodporne kapturnice, które możesz posadzić we własnym Ogrodzie. Rosiczki, które upolują muszki owocówki.
Zwinne i niezwykle szybkie muchołówki. Ponadto, rzadkie gatunki, idealne dla hobbystów i kolekcjonerów. To wszystko, prosto od hodowców będzie można kupić w trakcie trwania Festiwalu!

Przedsprzedaż na portalu eBilet:
25/19 zł, rodzinny 2+2: 69 zł, rodzinny 2+3: 86 zł

Bilety w kasach biletowych:
30/25 zł, Rodzinny 2+2: 89 zł, Rodzinny 2+3: 110 zł

Bilety ulgowe przysługują: dzieciom, uczniom i studentom do 26 roku życia, emerytom, rencistom i niepełnosprawnym (osoby korzystające z ulgi muszą przedstawić niezbędne dokumenty takie jak legitymacje, orzeczenia itp.)

Dzieci do 3 roku życia – wstęp bezpłatny (opiekunowie muszą na wejściu przedstawić dokument potwierdzający datę urodzenia dziecka).

Parking: bezpłatny!

Imprezą towarzyszącą festiwalowi jest: Międzynarodowa Wystawa Orchidei, Bonsai i Sukulentów (bilet wstępu w cenie wejścia na festiwal – bez dodatkowych opłat).

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.