Bajkowy Dzień Dziecka w Kinie Pod Baranami: Miś Uszatek

Pokazy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 2 czerwca 2019, 11:00

Jak co roku, Kino Pod Baranami wraz z Famigą zaprasza najmłodszych widzów do wspólnego świętowania Dnia Dziecka! W niedzielę, 2 czerwca, na ekranie pojawi się znany i lubiany Miś Uszatek, a po seansie dzieciaki wezmą udział w wesołych zabawach. Na każdego uczestnika czeka upominek.

Niedzielny poranek rozpocznie pokaz kultowego serialu o przygodach Misia Uszatka i jego przyjaciół: Prosiaczka, Króliczków, Zajączka i psa Kruczka. Zaprezentowane zostaną cztery odcinki serii, z których mali widzowie dowiedzą się m.in. kto dziś rano wstał lewą nogą oraz jak rozwiązywać spory z kolegami z przedszkola. Nowe Przygody Misia Uszatka z pewnością sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających widzów - zostaną bowiem zaprezentowane w zachwycającej wizualnie, odrestaurowanej cyfrowo wersji, przygotowanej przez Filmotekę Narodową - Instytut Audiowizualny.

Po seansie animatorzy z Famigi zaproszą małych widzów do szalonej zabawy. Ponadto, na wszystkie maluchy czekać będą upominki.

Zapraszamy dzieci od 3. roku życia.

Program:

projekcja bajek z serii Nowe przygody Misia Uszatka (czas trwania: 40’)
reż. L. Dembiński, E. Ignaciuk, D. Zawilski, Polska 1962-1980
Kultowy serial o przygodach Misia Uszatka i jego przyjaciół: Prosiaczka, Króliczków, Zajączka i psa Kruczka. Serial ma charakter edukacyjny - uczy najmłodszych widzów tolerancji, uczciwości i zasad dobrego wychowania. Prezentowane odcinki bajki zostały odrestaurowane cyfrowo przez Filmotekę Narodową - Instytut Audiowizualny.
Odcinki: Żółta koperta | Kto wstał lewą nogą | Kryjówka | Byłem tu pierwszy

zabawy z animatorami z famigi (czas trwania: 60’)
Famiga – zajęcia, warsztaty, urodziny
Famiga to najlepsze urodziny i zajęcia dla dzieci oraz pierwsza w Krakowie sensoryczna Sala Doświadczania Świata. Specjalizuje się w prowadzeniu warsztatów adaptacyjnych dla najmłodszych, prowadzeniu szkoleń i warsztatów dla animatorów zabawy oraz organizowaniu imprez urodzinowych dla dzieci.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.