5. Urodziny TAURON Areny Kraków: Największa domówka w historii!

Wydarzenia sportowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 9 czerwca 2019, 10:00

Nie ważne, czy jesteś mały czy duży, wolisz jeździć na deskorolce, grać w siatkówkę czy oglądać filmy na wielkim ekranie i słuchać muzyki – ta impreza jest własnie dla Ciebie! Jest też dla Twojego rodzeństwa, rodziców, dziadków i znajomych! TAURON Areny Kraków zaprasza na swoje 5. urodziny organizowane pod hasłem Największa domówka w historii!

– Chcemy, aby w tym wyjątkowym dla nas dniu, goście poczuli się w arenie jak w domu, a dokładnie na wielkiej urodzinowej, domowej imprezie i tu spędzili swój wolny czas. Wśród licznych atrakcji, które przygotowujemy na pewno każdy znajdzie coś dla siebie – mówi Małgorzata Marcińska, Prezes Zarządu Agencji Rozwoju Miasta S.A. zarządzającej areną.

Na płycie TAURON Areny Kraków, w Małej Hali oraz na zewnątrz areny przygotowane zostaną strefy nawiązujące do pięciu tematów towarzyszących urodzinom.

Sport: W Małej Hali oraz Dojo zorganizowane zostaną otwarte treningi siatkarskie, koszykarskie, footballu amerykańskiego i karate. Poprowadzą je trenerzy Sparty Volleyball Kraków, Radwan Sport, Kraków Football Kings i Akademii Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków. Zawodnicy AKT przygotują również specjalne pokazy karat. Przed areną będzie także można podziwiać pokazy przygotowane przez drużynę siatkarską.

Emocje: Po raz pierwszy w historii TAURON Areny Kraków w obiekcie powstanie tor gokartowy, na którym odbędą się finały sezonu GoKarting Center. Chętni będą mogli także przejechać się dwuosobowym gokartem. Tor przygotuje GoKarting Center. Powróci także Kraków Street Park, czyli idealne miejsce dla wszystkich osób jeżdżących na rolkach, wrotkach, rowerach typu BMX, hulajnogach, longboardach oraz deskorolkach. Wyjątkowe emocje towarzyszyć będą uczestnikom zawodów Super Game e-sport. 9 czerwca w TAURON Arenie Kraków odbędzie się wielki finał tegorocznego sezonu rozgrywek.

Zabawa: Na płycie Areny Głównej powstanie specjalna strefa zabaw dla dzieci. Będą pokazy i warsztaty tańca, warsztaty parkour i akrobatyczne, malowanie twarzy i bitwy na poduszki. Zajęcia poprowadzą m.in. animatorzy z Centrum Kreatywności Bricks4Kidz®, Krainy Zabaw Dziecięcych Anikino, Akademii Kreatywności Kreoś, Parku Trampolin GOjump, Salsa House, Warsztatów Sukcesu oraz Face&Body Painting by Aneta Pałeczka, Exprofesso.

Kultura: Pięcioletnią historię TAURON Areny Kraków będzie sobie można także przypomnieć oglądając wystawę, która stanie w foyer areny. Z okazji urodzin część płyty areny po raz kolejny zamieni się w salę kinową – na ekranie wyświetlane będą m.in. bajki dla dzieci.

Edukacja: Na zewnątrz zorganizowany zostanie piknik, a na nim powstanie m.in. specjalna strefa przygotowana przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Krakowie. Stanie tutaj radiowóz i motocykl policyjny oraz rowerowy tor przeszkód. Dzięki alkogoglom i narkogoglom będzie się można przekonać, jaki negatywny wpływ na postrzeganie rzeczywistości mają alkohol i inne używki. Swój sprzęt zaprezentuje też oddział antyterrorystyczny.

Jak co roku w czasie urodzin zaprosimy krakowian do zwiedzania TAURON Areny Kraków i zajrzenia w miejsca, które na co dzień nie są dostępne uczestnikom wydarzeń.

Na część atrakcji będą obowiązywać wcześniejsze zapisy.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.