Kayah & Bregović w Tauron Arenie Kraków

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 24 października 2019, 19:00

„Jeden z najważniejszych duetów w historii polskiej muzyki celebruje dwudziestolecie wydania swojej kultowej płyty, na której znalazły się takie hity, jak Śpij kochanie, śpij, Prawy do lewego czy Nie ma, nie ma ciebie. Po wyjątkowych, ogólnopolskich trasach koncertowych w 2017 i 2019 roku oraz zupełnie wyprzedanym koncercie na warszawskim Torwarze w 2018 roku, Kayah i Goran Bregović już 24 października wystąpią w TAURON Arenie Kraków.

Album Kayah i Bregović odgrywa wyjątkową rolę w historii polskiej muzyki rozrywkowej. Przebojowy krążek sprzedał się w ponadmilionowym nakładzie, otrzymując jednocześnie status diamentowej płyty oraz wiele nagród muzycznych – m.in. trzy Fryderyki i cztery Super Jedynki. Mimo upływu lat, utwory z tej płyty nadal podbijają serca kolejnych pokoleń, o czym świadczą odbyte już fantastyczne koncerty i trasy koncertowe, w ramach których Kayah i Goran zagrali ponad dziesięć koncertów w największych polskich miastach. Ich występy w przeciągu ostatnich trzech lat zobaczyło łącznie ponad 50 tys. osób, które wspólnie zaśpiewały ponadczasowe Śpij kochanie, śpij czy Byłam różą”.

Źródło: materiały organizatora

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.