Kiermash | Lato na Hali

Targi i kiermasze

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Na lato Kiermash chce pokazać Wam zupełnie nową lokalizację na krakowskich Błoniach – Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych. To będzie niesamowity weekend. Moda, pyszne jedzenie i pełen chillout w otoczeniu słońca i zieleni.

Będzie naprawdę lekko, słonecznie i oczywiście modnie. Szykujcie się. Nasi wystawcy pokażą produkty stworzone z myślą o wszystkich, którzy uwielbiają trendy i stawiają na najwyższą jakość materiałów i wykonania. Letnia edycja zaprezentuje jak zwykle polskie marki, z dużym naciskiem na lokalnych, małopolskich producentów. Od ubrań, przez bieliznę, biżuterię, okulary, torby, plecaki, design i... wszelkie inne dodatki.

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy poza zakupami nie zagwarantowali Wam prawdziwie chilloutowego weekendu. Będzie piękna pogoda i doskonałe jedzenie z Szczęście Bistro & Grill, nowym miejscem na krakowskiej mapie gastro. Tym razem stawiamy na burgery. W bardzo różnych odsłonach, również wege.

Serdecznie zapraszamy do Strefa Kawy Sanremo na Kiermashu! | 11 - 12 maja, która zostanie stworzona we współpracy z Sanremo Polska i Kawosfera kawa ekspresy i serwis. Na najlepszych ekspresach Sanremo będą parzyć kawę dwie polskie palarnie - HAYB Speciality Coffee oraz I Love Coffee - palarnia. Nie zabraknie także krakowskich kawiarni, które zapewnią przepyszne ciasta i inne słodkości. Na stanowisku Raw Nest znajdziecie dużo witamin w postaci świeżych soków i smoothie. W ten słoneczny weekend podczas chilloutu na Błoniach, nie obędzie się także bez rzemieślniczych lodów dla ochłody!

Rodzice, Was w szczególny sposób Kiermash zaprasza do strefy Kraków ŁAŁ. W jednym miejscu znajdziecie to co najfajniejsze dla maluchów! Stylowe ubrania, wyposażenie pokoi, zabawki, biżuterię oraz wiele niespodzianek. Wasze pociechy będą naprawdę zachwycone.

Nie zapominamy również o miłośnikach zieleni. Szczególne miejsce na trybunach Hali zajmą Planty - targi zielonych wnętrz. Z nimi stworzycie w swoich mieszkaniach "lato przez cały rok".

Izabela Chyłek i Mateusz Kaczan jak zwykle ze słonecznym uśmiechem mówią: "Hala Cracovii i ogromna przestrzeń na Błoniach to naprawdę idealne miejsce na weekend. Czas tutaj staje w miejscu. Po zakupach można iść na spacer, rolki, deskę, czy po prostu poleżeć na kocu na trawie. My oczywiście największy nacisk w Kiermashowy weekend chcemy położyć na promocji i sprzedaż lokalnych i polskich producentów. Ale wiemy, że dobry chillout jest równie ważny. I miejsce. A miejsce znaleźliśmy dla Was wyjątkowe. Dziękujemy Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych za rozpoczęcie z nami nowej, targowej przygody."

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.