Gospel na Skałce 2019

Inne koncerty

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 26 maja 2019, 15:00

Muzyka gospel to pozytywna energia w czystej postaci! Przekonamy się o tym 26 maja w czasie koncertu Gospel na Skałce. Przed kościołem oo. Paulinów, przy Ołtarzu Trzech Tysiącleci wystąpią zjednoczone chóry gospel z Małopolski pod przewodnictwem dwojga amerykańskich artystów – Phillipa Cartera i Rhondy Adams.

Koncert poprzedzi wydarzenie Gospel City – warsztaty dla małopolskich chórów gospel.

Wykonawcy:

Phillip Carter urodził się w Maryland w Stanach Zjednoczonych. Wokalista, kompozytor, dyrygent, producent i instruktor w jednej osobie. Naukę gry na instrumentach klawiszowych rozpoczął w wieku 18 miesięcy, w roli dyrygenta zadebiutował mając 9 lat. Aktualnie jest dyrygentem Georgetown University Choir, służy jako konsultant w 4 kościołach w Washington DC. Pracuje również z młodzieżą jako nauczyciel muzyki i mówca motywacyjny.

Rhonda L. Adams urodziła się i wychowała w Stanach Zjednoczonych. W 2010 roku wraz z rodziną zamieszkała w Polsce, tu też razem z mężem założyła Fundację Źródło Życia. Od 2012 roku śpiewa i dyryguje chórem Kraków Gospel Choir. W 2017 roku założyła pierwszy chór gospel w Szydłowcu. Rhonda śpiewa gospel od 6 roku życia. Była członkiem chóru Indiana State Youth Choir.

oraz zjednoczone chóry gospel z Małopolski:

Camino
Chór Gospel Alwernia
Chór Gospel Mszana Dolna
DeocentriCity
Faceci w Czerni
GospelSenior
Gospel Voice
Grodzka Gospel
Joyful Voice
Kraków Gospel Choir
Mistral Gospel Choir
Młodzieżowy Chór Gospel
Saltrom Gospel Choir
Soul'n'Voices
Tarnowski Chór Gos.pl

Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa.
Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski objął wydarzenie patronatem honorowym.

 udostępnij

więcej

Położenie na mapie

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.